Borny fest


14-15 серпня


14-15 серпня в Одесі відбудеться Borny fest, котрий об'єднав актуальну культуру сьогодення, а саме сучасну музику та візуальне мистецтво. Фестиваль розміститься в клубі PORT. Організатори Borny Fest орієнтуються на якісно нову хвилю виконавців та знакових представників електронної музики та мистецтва.

В Port зіграють наживо 6 музикантів, серед яких — Voin Oruwu — проєкт київського музиканта та продюсера Дмитра Авксентьева, також відомого як Koloah. Він виступав на першій Boiler Room x Cxeма та інших великих фестивалях й вечірках України та закордоння. Його музика — це мультидисциплінарний синтез технологій, науки та мистецтва.

"Назва Borny виникла під час проєкту Діми Єрліха «‎bored & horny»‎, це слово можно трактувати як постійний процес зародження чогось нового. Минулого літа на закритті виставки ми вирішили влаштувати невеликий захід з виступами музикантів та лекціями. Вийшло дуже цікаво та насичено, тож ми вирішили додати обертів і зробити фестиваль більш масштабним", — розповідають організатори


Port

22:00 — 00:00 Nemo Jr.

00:00 — 01:00 Polje (live)

01:00 — 2:30 Radiant Futur (live)

2:30 — 4:00 Voin Oruwu (live)

04:00 — 5:00 Clasps (live)

5:00 — … Tertön b2b Wieloroman


Лекції за підтримки Музею сучасного мистецтва Одеси

Даша Придибайло: «PSYCHO! Психіка як поле політичного й мистцтво в тривожні часи»

Марія Вторушина : «Сексуальність, тіло та ідентичність в мистецтві»

Роман Мєдний: «Смерть в моді»

Інсталяції Діми Ерліха та Юлі Радіонової


Квитки:

Онлайн - 300 грн

Ціна на вході - 350 грн* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".