Soul Serenades On The Terrace (Dnipro)Soul Serenades пролунають на Террасі у Дніпрі 30-го березня. Кожного разу їдучі у Дніпро, ми пригадуємо наш початок, розвиток і те, наскільки потужно ми вплинули на розвиток сповільнених танців у нас вдома. Ми повертаємось віддати шану і зарядити енергією любові, кожне душевне серце.


Хедлайнером ночі буде - Katí! Так, це та дівчина, котра розчинила на атоми усіх на даху, минулого літа. Так, це та дівчина яка є енергетичним ядром Vibronica Festival. Так, це вона відчуває кожну душу на танцполі і з першої ж композиції підкорює слухачів. Так, це вона, і ми її обожнюємо.


На початок ночі на сцену вийдуть два мультикультурні лицарі з Дніпра - Wagashi Brothers. Наші давні друзі, які оберігають і дають розвиток нашому музичному форматові у рідному місті. Вони не тільки грають, вони встигають створювати власні композиції, а саме на Deep Bali Records. І головне - будьте впевнені, вони знають як зіграти на роялі вашої душі.


Завершувати ніч (або зустрічати світанок), буде - Frolov. Хочеться написати щось на кшталт: «Талановитий, бла-бла-бла» але в баню його. Він шибайголова, яким ми всі звикли його бачити і любити.


Soul Serenades - це Любов ❤️


#love

#multicultural

#slowdance

#midtempo

#slowhouse


❤️ Wagashi Brothers - 23:00 - 01:00

❤️ Kati - 01:00 - 03:00

❤️ Frolov - 03:00 - 05:00


Що ми бачимо - Instagram

Що ми граємо - Soundcloud

Що ми говоримо - Telegram


Квитки online:

Перші 50 квитків - 70 UAH

Друга хвиля - 140 UAH у продажу до 28.03.19 (23:59)


Квитки на вході:

До 00:00 - 150 UAH

Після 00:00 - 200 UAH

#am_soul - free enter


Door Policy

Dress Code - Ethnic Love* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист від OTTRY Impulse service з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".


❤️ Терраса / Terrace

❤️ пр.Дмитра Яворницького 50

❤️ ТРК Passage 5-й поверх